חברים מטאיוואן

שבוע שעבר היה בארץ חבר טוב שלי מטאיוואן בשם הוק. הוא הגיע לארץ לצרכי עבודה. הכרתי אותו במהלך הטיסות שלי למזרח, ועם הזמן הקשר התחזק – אנחנו באותו הגיל, עם אהבות דומות (אוכל) ומעבר לזה, אני חושב שגם ההצלחה שלי ושלו נקשרו יחדיו בשלוש השנים האחרונות במסגרת העבודה שכל אחד מאיתנו עושה.

במסגרת השהות שלו בארץ הוא הספיק לאכול ארוחת ערב אצל אמא שלי, להפגש בחוף עם חברים טובים שלי ולהעביר כמה שעות טובות בעבודה. היה נחמד לראות אותו פעם אחת כאן ולא שם – זה נתן נופך של חו"ל לאותו השבוע.

כשהוא הגיע, הוא נתן לי מתנה – איש עושה טאי-צ'י מאבן. בדרך חזרה לטאיוואן דרך הונג קונג, הוא הספיק להראות לי צילום של אותו האיש, אחרי שגנבו לי אותו, ניפחו אותו והציבו אותו בכניסה לאיזה בניין…

אצלי בעבודה בהונג קונג

אני מניח שאחת הסיבות העיקריות לאהבה שלי לביקורים בטאיוואן (מלבד האפרסקים הקטנים והמתוקים בשוק הלילה שלהם) זה די הוק. עכשיו אני צריך לחשוב מה להביא לו בביקור הבא שלי שם.

מאותו הערב בחוף בתל-אביב יש גם תמונות. אני אפרסם אותם בעוד כמה ימים, כשאני אסיים להעביר את החיים שלי לאתר חדש, עם הרבה צפצופים וקשקושים – אבל על זה בפעם אחרת…

3 תגובות בנושא “חברים מטאיוואן

  1. לא יותר מדי… היה לנו סופ"ש בהונג קונג שהתרכז מסביב ללהסתובב בשווקים ובעיר. רציתי לצאת קצת החוצה ולראות טיפה טבע אבל החבר'ה שהיו איתי העדיפו שלא. בכל זאת – היה נחמד מאד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.